Dotace

Nová zelená úsporám

Naše produkty a služby je možné uplatnit v rámci dotačních programů nová zelená úsporám. V rámci tohoto programu tak můžete získat až 50% vaší investice zpět.

K získání dotace je potřebné postupovat podle následujících pěti kroků, se kterými vám naši pracovníci rádi poradí.

1. Seznámení

Projdeme s vámi podmínky dotačního titulu a doporučíme vám oblast dotačního programu, na kterou se zaměřit, abyste program využili na maximum.

2. Projekt

Pomůžeme vám s přípravou projektu, anebo vám poskytneme technické a technologické údaje, které budete pro jeho sepsání svépomocí potřebovat.

Služby a produkty vám naceníme tak, aby se na nic nezapomnělo a v průběhu realizace vás nic nepřekvapilo a zároveň jste mohli uplatnit v žádosti maximum možného.

3. Žádost

Žádost se podává jednoduše přes webový formulář. Není to nic těžkého, ale pokud to budete potřebovat, jsme vám k dispozici a poradíme vám i v této fázi.

4. Realizace

Přijedeme k vám a realizujeme váš projekt. V průběhu prací budeme striktně dodržovat všechny technické a technologické postupy tak, aby vám aplikované produkty sloužili co nejlépe a nejdéle. Na konci vám vystavíme potřebná potvrzení a dokumentaci.

5. Dotace

Po realizaci předložíte potřebné dokumenty k proplacení a už jen čekáte na proplacení dotace.

Poptat službu

Zpět do obchodu