Služby

Aby izolace fungovala správně, nabízíme vám i její profesionální aplikaci vyškolenými profesionály tak, aby její účinek byl co nejvyšší a splnila tak vaše očekávání.

Naši profesionálové vám připraví přesnou kalkulaci na míru každého projektu a zajistí vše potřebné pro realizaci vašeho požadavku - od dodání izolace a přípravu podkladového povrchu až pro provádění nátěru ve výškách a ztížených prostředí.

Výmalba interiérů

Máte v domácnosti studené stěny, potřebujete zateplit chodbu, balkón, či jiné prostory? Dochází kvůli vysokým rozdílům teplot mezi místnostmi k rosení anebo k vytváření plísní případně chcete zateplit balkon? Máte málo místa? Vše aplikujeme v tloušťce 1mm.  Použijte PScoat. 

Naši technici vám provedou výmalbu unikátní izolací v odstínu, který si vyberete.

Poptat službu

Nátěry fasád

Chcete zateplit fasádu domu, vnitřní zateplení, lodžie, sklepy chodby, a ostatní prostory nemovitostí a hledáte alternativu ke klasickým izolacím jako je polystyrén a vata, či jiné izolační materiály? Nemůžete použít standardní zateplení budovy z památkových důvodů, anebo se vám zkrátka jenom nelíbí vzhled zateplené nemovitosti? Naše izolace PScoat, splňuje veškeré podmínky. Vlastníme unikátní PScoat, pro historické budovy. Vše doloženo certifikáty. Vše aplikováno v tloušťce 1mm. 

S izolací PSCoat vám pomůžeme tento problém vyřešit velmi elegantně. Provedeme nátěr nemovitosti naší izolací a na první pohled nebude poznat, že je nemovitost zateplená i když reálně bude mít stejné parametry, jako při zateplení klasickými technologiemi jako polystyren apod.

Poptat službu

Izolace a renovace střech

Chcete mít ve svém interiéru tzv. nezaklopenou střechu a nevíte si rady s izolací? Anebo jenom chcete interiér izolovat od přílišného horka, které do něj střechou sálá v teplých letních dnech? Izolace PScoat, je vhodná na všechny střešní povrchy. Velmi rychlá a jednoduchá aplikace. V létě chrání před horkem, v zimě nepromrzá, je antikorozní. PScoat odráží až 92%  tepelného a slunečního záření. Výrazně tím snižujeme teplotu jak na povrchu, tak uvnitř objektu o desítky stupňů. Snižujeme tím náklady na klimatizace až o 80%!!  

Naši profesionálové vám poradí a aplikují izolaci tak, aby její efekt maximálně odpovídal vašim potřebám.

Poptat službu

Izolace podlah

Máte ve svém bytě zimu od podlahy, protože sousedé pod vámi v zimě netopí? Chcete lépe zateplit podlahu ve starém domě, anebo právě dům stavíte? Máte problém se stavební výškou podlahy?  Zabráníme promrzání Vaší podlahy, snížíme stavební výšku podlahy. Vše v síle 1mm!! 

Naše izolace je vhodná na všechny typy podkladů a může být aplikována pod finální povrch. Navíc nedochází k významnému zvýšení podlahy jako u jiných řešení.

Poptat službu

Průmysl a ostatní

Zabýváme se izolacemi ve všech odvětvích průmyslu a stavebnictví. Izolujeme stavby, potrubí, cisterny, tanky na PHM, veškerá sila na uskladnění materiálů, uskladnění hořlavých materiálů a další. Dokážeme izolovat velmi nízké i vysoké teploty dle potřeb zákazníka. Tím snižujeme veškeré náklady na energie.  

Ozvěte se nám a společně vybereme ten nejvhodnější produkt pro vaše potřeby a navrhneme i způsob jeho aplikace.

  

 

Dekorativní stěrky a tapetování

 

 Zhotovujeme dekorativní stěrky a zabýváme se tapetováním domů, bytů, hotelových komplexů, kanceláří a dalších objektů. Používáme pouze kvalitní prostředky od všech světových značek. Náš personál je vždy proškolený. 

 

Poptat službu

Zpět do obchodu